BALÍČEK MILENKA


bylinná koule

Směs bylin pro vaginální napářku

Vaginální vajíčko

Balíček milenka byl stvořen speciálně pro podpoření ženské sexuální síly.
Pokud cítíte, že jste svou sexualitu zanedbávala, nemůžete najít vztah ke své vagíně, nedokážete se uvolnit, dosáhnout orgasmu, neznáte své tělo zevnitř a nevíte, kde dřímá ta ohnivá síla, která vám dokáže vnést do života obrovský zdroj kreativní energie a potřešení, může být tento balíček přímo pro vás.

S pomocí smyslné kompozice vůní v masážním oleji se budete opečovávat a poznávat své tělo, jako svůj chrám, zdroj života a potěšení. Dopřejte si také partnerskou masáž, která vám pomůže se lépe naladit na partnera, ale hlavně své pocity a potřeby. Pomocí jemných doteků zvyšujte svou citlivost a prožitek.

Speciálně namíchaná směs bylin v beskydské bylinné kouli pro masáž, je to pravé pro péči o vaše bříško - sídlo sexuální energie. Vyvážené složení bylin pro posílení vašeho ženství a otevření srdce prožitkům, které jsou před vámi.

Vaginální napářka pro prokrvení malé pánve a jemnou péči o vaší vagínu pomocí bylinných par. Napářka vhodně podpoří vaši cestu ke smyslným prožitkům. Pomůže očistit nejen na fyzické úrovni od nánosů, které vás už dále nemusí trápit. Voňavá terapie pro vaše lůno.

Vaginální vajíčko jako úžasný průvodce na Cestě k Vědomé sexualitě. Pečlivě ručně opracovaný kámen, který pomocí energetického působení může pomoci odstranit bloky v oblasti sexuality, vnímání sebe sama a otevření se novým prožitkům. Nádherný šperk pro vaší vagínu.


Běžná cena: 860Kč

Cena v balíčku: 750Kč

Veškeré účinky jsou uvedeny podle poznatků lidové medicíny Předků, nejsou ověřené vědecky a mají pouze informativní charakter.
Nenahrazují léčbu.
V případě pochybností konzultujte se svým lékařem či lékárníkem.