BESKYDSKÉ BYLINNÉ MĚŠCE

Bylinné směsi na výběr:


  • harmonizační - univerzální směs nejen pro ženy
  • energizující - příjemně rozveselující a prohřívací
  • relaxační - pro úlevu těla i mysli

Bylinné masážní koule/měšce vyrobené dle thajské tradice plněné převážně českými bylinami. Jak na masáž, se můžete podívat na mém videu dole na této stránce.

Jde vlastně o takové 2 v 1 - bylinná koupel a masáž.
Kdo zná masáž lávovými kameny, představí si místo kamenů nahřáté bylinkové měšce a ... může se začít rozplývat jen nad tou představou ;)

Část bylin pro měšce sama sbírám a suším v silovém prostředí Beskydských vrchů. Doplňuji také bylinkami, které u nás nejsou původní, ale mohou vám mnoho pomoci. 

Koule plním a vyrábím s tichou mantrou a meditací, aby vám přinesly to, co od nich žádáte - klid, péči, pohlazení, lásku, poděkování svému tělu a vše, co ještě potřebujete. 

Bylinné koule vyrábíme vždy až na objednávku pro konkrétního zákazníka. Vybírat můžete ze směsí uvedených níže - poznačte do objednávky.

250,-/80-100gr koule


Bylinné koule jsou určeny pro terapeutickou holistickou masáž vašeho bříška po porodu ale i celého těla.
Jednu kouli můžete použít až třikrát. Skladujete v lednici.
Opakované použití maximálně v horizontu 3 dnů tak, aby byla zaručena čerstvost a zdr. nezávadnost. 

Postup je snadný.
Kouli ohřejete v parní lázni či ve vodě s troškou soli.
Nálev z ohřívání koule můžete použít do koupele na celé tělo či jako prohřívající koupel nohou.
Masírujeme ideálně s použití nahřátého oleje - sezamový, mandlový, slunečnicový. Koule lépe klouže a masáž je příjemnější, nicméně mastnou kouli již není možné používat opakovaně (max. druhý den a uschovanou ve sklenici v lednici) z důvodu žluknutí.
Po masáži koulemi doporučuji zahalit se do tepla a odpočívat minimálně 15 minut.


Váha bylin v jedné kouli je běžně cca 100gr v závislosti na použitých bylinách a účelu použití (např pro bříško používáme koule menší cca 80gr, na záda či celotělovou masáž koule 100-150gr, na ruce či obličej i kolem 50gr).


Nevíte, co to bylinné koule jsou a jak je použít pro masáž?

Podívejte se na moje instruktážní video s praktickými tipy a jeho druhý díl, kde se naučíte základní masáž bříška pro ženské zdraví.