BLOG

nebo také v překladu "Sedící Měsíc"Název přesně vystihuje celou podstatu tohoto nesmírně propracovaného systému a to opravdu dokonalá rekonvalescence a obnova ženy po porodu.

Menstruační houba jako ekonomická, ekologická a hlavně spolehlivá a příjemná alternativa ke konvenčním menstruačním potřebám s mnoha benefity.

Jaké jsou mé zkušenosti s menstruační houbou a proč jsem si jí pořídila?

Proč a jak si dopřát předporodní rituál - rituál Požehnání Matky? Jak obrovský význam může mít tento rituál v životě ženy a proč bychom jej měli znovu obnovit? Začtěte se na novém blogu.

Oslavte s námi jarní rovnodennost třeba s touto slovanskou krásou.
Podpořte české tvůrce a udržujte tradici.
Dopřejte si luxus poporodní péče ve stopách předků.

Co naše babičky věděly a my můžeme objevit o nádherné tradici spojené s šestinedělím. Mariánský polštářek plný bylin pro ochranu a zdraví maminky po porodu. Ušijte si i vy ten svůj třeba jakou součást předporodního rituálu.

Chřipková sezóna je v plném proudu a tak je tady recept na u nás poměrně neznámou LÉČIVOU SUPER BOMBU a to česnek v medu.
PS. I pro ty z vás, kteří se řadí k upírům a moc česnek nemusí ;)

Možná si říkáš, proč se pořád cítíš, tak nějak "mimo". Myšlenky poletují, jedna k druhé a ty se nedokážeš vydechnout. Tolikrát jsi zkoušela meditovat, pustit si nějakou fajn vizualizaci a prostě "vypnout", ale nejde to.

Dnes v předvečer Hromnic jsme se symbolicky připravovali i s dětmi na příchod Světla do našich životů. Zítra definitivně skončí období tmy. Přichází nové výzvy a nový život.
Jak se chystáme na Hromnice a jak u nás probíhají oslavy a proč?