BLOG

Být zdravá. Být žena ve své síle. Přijmout své ženství...
Hodně se tom v poslední době mluví. Všude se můžete dočíst zaručené návody na nalezení vlastního ženství, na facebooku na vás denně vykoukne 10 nových expertů na ženskost a pomalu v každém obchoďáku už najdete něco, co vám pomůže stát se bohyní.

Na šestinedělí je třeba se připravit minimálně stejně jako na porod. To je zásadní myšlenka, kterou se snažíme v Umění poporodní péče propagovat.
Většina, že se připraví na porod, ale na poporodní období úplně zapomenou - "ono se to nějak zvládne!".

No .. nějak asi ano, ale proč si šestinedělí nezpříjemnit a třeba také neužít ;) ?...

Lotosový porod je takový porod, u kterého nedochází k násilnému přestřižení pupečníku, ale čeká se, až pupečník odpadne sám, či zůstává déle než 2 hodiny.

Pláč vagíny

29.07.2018

Kolik zranění si v sobě nese vaše vagína? Kolik potlačených emocí se v ní ukrývá?

nebo také v překladu "Sedící Měsíc"Název přesně vystihuje celou podstatu tohoto nesmírně propracovaného systému a to opravdu dokonalá rekonvalescence a obnova ženy po porodu.

Menstruační houba jako ekonomická, ekologická a hlavně spolehlivá a příjemná alternativa ke konvenčním menstruačním potřebám s mnoha benefity.

Jaké jsou mé zkušenosti s menstruační houbou a proč jsem si jí pořídila?

Příběh zrození naší dcery Ludmily je plný lásky, klidu a respektu. Předem předesílám, že to, jak se Ludmila narodila může být pro mnohé z vás nepochopitelné či kontroverzní - narodila se svobodně - neasistovaně doma a to plánovaně.