BLOG

Uvařte si dobrý čaj a pojďte si přečíst jak s pomocí Přírody pečovat jemně, efektivně a ekologicky o vaše vlasy. Včetně seznamu 29 bylin s jejich účinky a možností použití při péči o vlasy.

Jak přistupovat k péči o ženské zdraví pohledem tradiční medicíny, ale i té moderní či východní. Prostě tak, abychom se v ženském těle cítily zdravé a šťastné a přestaly trpět tím, že jsme ženami.

Mnozí z vás již ví, že se nám po téměř roční práci povedlo ve spolupráci s AmmaDula Akademie pozvat na Slovensko mexickou tradiční porodní bábu a mistryni reboza Angelinu Martinez Miranda. Nepřestávám být za tuto možnost vděčná a těší mne váš obrovský zájem o setkání s ní.

Dlouho jsem přemýšlela, jak vystihnout podstatu hypnoporodu tak, abych jej osvětlila i ženám a mužům, které samotný název HYPNOPOROD vlastně tak nějak děsí :)
Slyšela jsem už, že prý jde o to, že se žena u porodu nechá zhypnotizovat, případně o nějakou šíleně alternativní techniku pro úzkou skupinu žen, které se rozhodly rodit ideálně pod smrčkem.

Už se k vám asi doneslo, že děloha má samočistící schopnost a vlastně nepotřebuje jakoukoliv péči. Je to zvláštní, když si vezmeme, kolik pozornosti se věnuje zdravému srdci, plicím, játrům ... ale děloha se o sebe postará sama. Asi jako každá "správná" žena.
Tak takhle by to být nemělo.

Vaginální napářka je bezesporu hitem poslední doby v oblasti péče o ženské zdraví a tak by se mohlo zdát, že je vhodná snad pro každou ženu, ovšem není tomu úplně tak. V tomto článku se dozvíte, ve kterých případech není napářka vhodná vůbec a kdy s výhradou. Stále platí, že konkrétní potíže je vhodné konzultovat s herbalistou, který má...

Mícháte si své bylinné směsi? Ať už byliny samy sbíráte, nebo kupujete, je dobré vědět, jaké jsou zákonitosti míchání bylin, abychom získali co nejlepší účinky na tělo i duši. Pojďme se tedy podívat na základní pravidla k míchání bylin, která vycházejí jak z vědeckého pojetí bylinářství, tak z tradice moudrých žen.

Být zdravá. Být žena ve své síle. Přijmout své ženství...
Hodně se tom v poslední době mluví. Všude se můžete dočíst zaručené návody na nalezení vlastního ženství, na facebooku na vás denně vykoukne 10 nových expertů na ženskost a pomalu v každém obchoďáku už najdete něco, co vám pomůže stát se bohyní.