Jana Urbánková

Kdo jsem?

Jsem především máma tří dětí, manželka svého úžasného Muže, dcera mé krásné Matky a mnohé další role, které žena během svého života zakusí.
Vás bude zajímat mé pracovní zaměření. Jsem tedy bylinářka a průvodkyně Žen na jejich Cestě k Harmonickému Ženství. Zaměřuji se zejména na období těhotenství, porodu, šestinedělí a rodičovství.
Pracuji holisticky, tedy nikdy ne odděleně od celistvosti. Využívám velké množství zkušeností, které jsem za téměř 20 let své praxe žití a studia v tzv. alternativních směrech i klasické medicíně získala.
Rozvoj ženství a spirituality pro mě není módní trend a zdroj podnikání, ale životní styl.
Nenabízím Vám své služby jen na základě absolvování "všespásných" kurzů, ale na základě své dlouholeté životní zkušenosti.

Mé osobní stránky s nabídkou konzultací a přehledem akcí najdete na www.janaurbankova.czChcete delší příběh?

Napsala jsem článek o své cestě k Harmonii Ženy, který si můžete přečíst zde.
Na základě vlastní téměř 20-ti leté praxe v józe, meditaci, studiu nejrůznějších filozofických směrů a způsobů léčení duše i těla jsem pro vás vytvořila koncept kultivace ženské energie a síly. Inspiraci pro svou práci hledám v našich původních tradicích, Slovanství, sepjetí s Přírodou, protože jen skrze Kořeny můžeme skutečně růst a živit svou Duši i své Tělo.
20 let praxe a tak mladá? Ano, vyrůstala jsem, jak můj exmanžel řekl, v "divné rodině" :) Měla jsem štěstí, že moje babička cvičila ještě za totality jógu a dostávaly se ke mě informace, které formovaly můj život. Druhá babička mi předala informace o rostlinách. Moje máma je otevřená žena, která se ráda rozvíjí a předala mi otevřenou mysl, chuť se posouvat dál a schopnost užívat si života i v těžkých časech.


S humorem zvládat i náročné situace, kdy musím na svých bedrech unést nejen své dítě .. toho jsem si "užila" dost.

Původní profesí jsem pedagožka a zabývám se hlubšími souvislostmi mezi výchovou, rodičovstvím a dětstvím na vývoj osobnosti a společnosti. Přestože v dnešní době je mnoho "návodů na děti", zdá se že někde stále něco chybí.

Mám za to, že abychom mohli být dobrými rodiči, musíme pracovat sami na sobě, ne na svých dětech. Děti nás naopak mohou mnoho naučit.

Abychom mohly být šťastnými matkami, manželkami, přítelkyněmi atd. musíme být ve spojení samy se sebou, objevit podstatu svého Ženství, dovolit si důvěřovat své Intuici, najít svou Sílu a Kořeny.
Klíčovou oblastí mého zájmu je také období těhotenství, porodu a šestinedělí. Čas významného přerodu Ženy v Matku, otevírání Mysli a neuvěřitelných možností, které k nám mohou v tomto období přijít, otevřeme-li se jim s důvěrou.

Rozhodla jsem se proto všechny, zdánlivě nesouvisející oblasti spojit do uceleného systému seberozvoje, abych mohla zprostředkovat to, co sama znám.

Protože si nemyslím, že jedno učení je to jediné správné, pracuji s poznatky z mnoha nauk a kultur, tak abychom mohly společně dojít svého cíle.

Ve své práci využívám jógu, meditace, řízené imaginace, práci s energií, intuitivní tanec, hudbu a zpěv, malování a sdílení. To vše za podpory Matky Země skrze léčivou sílu posvátných rostlin ve formě vykuřovadel, aromaterapie či čajů.
Zabývám se praxí, důležité jsou pro mne zkušenosti a ne jen znalosti z knih.

Nebudu váš guru, ale mohu být vašim průvodcem.

Těším se na setkání s vámi na Cestě.

                                                                         S láskou

                                                                                  Jana