Rebozo s Angelinou Martinez Miranda

Mnozí z vás již ví, že se nám po téměř roční práci povedlo ve spolupráci s AmmaDula Akademie pozvat na Slovensko mexickou tradiční porodní bábu a mistryni reboza Angelinu Martinez Miranda. Nepřestávám být za tuto možnost vděčná a těší mne váš obrovský zájem o setkání s ní. 

Angelina navštíví Bratislavu 6-8.září 2019 a přiveze s sebou nejen nádherná tradiční reboza z Mexica, ale také umění práce s nimi, které se předává z generace na generaci. 

Věřím, že tento druh práce se nedá úplně naučit od někoho, kdo neprošel zasvěcením od Strážců Moudrosti - jak říkám těm, kteří drží nepřerušenou tradici.
Mám ráda přirovnání z jedné knihy "protože by mi přišlo zvláštní učit se české lidové tradice o afričana v chodském kroji" :)
Protože mám touhu jít ke Kořenům a hluboce ctím Moudrost Předků, pozvali jsme pro vás přímo z Mexica tuto úžasnou ženu, aby nám ukázala, jak pracovat s jejich nástrojem péče o ženu nejen v těhotenství, u porodu a v šestinedělí.

Angelina nám ukáže způsoby práce s rebozem pro:

  • úlevu v těhotenství i u porodu
  • jemné polohování miminka do optimální pozice
  • masáž celého těla s pomocí reboza
  • způsob péče o ženu v šestinedělí - uzavření těla po porodu

Věřím, že si na své přijdou nejen ženy, které rebozo ve své praxi už užívají, ale chyběla jim ta opravdová esence Moudrosti Předků, to "gró" práce, kterou dokáží předat jen tyto Strážkně Moudrosti, ale vše pochopí i naprosté začátečnice v práci s rebozem.

Práci s rebozem využijí hojně také fyzioterapeuté, lékaři, porodní asistentky i maséři a ostatní bodyworkeři.

Ještě jste se nepřihlásili? No tak neváhejte! Do 10.2. je účast na tomto exkluzivním workshopu za zvýhodněnou cenu a počet míst je velmi omezen. 

Podívejte se na bližší info na stránkách události na FB.