OBCHŮDEK


Milá zákaznice/milý zákazníku,

prosím čti, před tím, než u nás učiníš objednávku ;)

Dodací doba je zpravidla od 3 dnů u výrobků skladem a 14 dní až měsíc u výrobků na objednávku od přijetí platby. Rádi pro vás zajistíme vše přesně podle vašich potřeb, stačí napsat.

Nejsme automatizovaný eshop, veškerou agendu kolem objednávek pro vás zajišťuje můj báječný muž Adam Urbánek, který vám objednávku ručně potvrdí, zabalí a odešle na poštu. 
Slovanskou sekci obchůdku - motanky a zavinovací šátky na bříško (pinty) pro vás vyrábí kamarádka Míša Barabášová.
Já pro vás osobně připravuji veškeré bylinné i vykuřovací směsi a oleje a jsem vám k dispozici pro konzultace vhodné směsi či výběru vaginálního vajíčka, nebo kdykoliv mne budete potřebovat.

Zboží balíme co nejvíce ekologicky - zastáváme filosofii ZERO WASTEBez obalu. Naše produkty jsou popsány ručně a s minimem jednorázově použitelných obalů. U nás nenajdete líbivé ale nepotřebné a neekologické polepy a reklamní materiály. Balíme do použitých krabic.

Nemáme za cíl konkurovat velkým eshopům a tedy od nás nemůžete čekat stejně rychlý servis.

Pokud, s tímto nejste v komfortu, prosím objednejte si jinde. 
Děkuji.

S láskou
Jana Urbánková

Veškeré informace uvedené u mých produktů mají pouze informativní charakter vycházejících z poznatků tradičního bylinářství a léčitelství.

Všechny mé bylinné a rostlinné produkty jsou v souvislosti s platnou legislativou prodávány jako bytové dekorace, jakkoliv jsem bylinářka s dlouholetou praxí, nemohu vám prodávat své výrobky s doporučením na jejich léčivé účinky.

Zodpovědnost za své zdraví máte ve svých rukou a věřím, že se rozhodnete sami, zda vám mé dekorace v domě i životě mohou pomoci či nikoliv.