PORADENSTVÍ ZAVINOVÁNÍ BŘÍŠKA

DETAILY

30 minutová konzultace 250,-

Cestovné 8,- /počítá se jen směr k vám 

Pokud nevyužijete celých 30 minut, poměr ceny se nevrací.

Každých dalších 10 minut + 80,-

Rezervace termínu je platná po složení zálohy. Záloha je nevratná.

V případě zrušení termínu z mé strany z vážných důvodů Vám bude nabídnut náhradní termín a pokud s ním nebudete souhlasit, obratem zašlu plnou částku zpět.

Vím, jak důležitý je individuální přístup ke každé ženě, protože každá jsme jiná, máme jiné potřeby a v neposlední řadě také tělesné proporce.
Jako specialistka na zavinování bříška (certifikace USA) vám dokážu vybrat na míru přesně pro vás vhodný úvaz i jeho modifikaci tak, abyste mohla o své bříško po porodu pečovat s láskou a úctou a být zdravá.

Pomohu Vám vybrat vhodný úvaz s extrémně dlouhým šátkem - bengkung a jeho variace, taiwanské či jihoafrické zavinování aj. A naučím vás s šátkem pracovat efektivně a jednoduše, ale při zachování důležitých zásad tak, abyste si neublížila.
Uvidíte, že to vůbec není složité ;) Jen vědět, jak na to.

Konzultace probíhají formou online či osobní schůzky.

Probereme Vaše potřeby a přání a také vaší anamnézu tak, abych mohla opravdu pomoci s péčí o Vaše bříško pomocí zavinování.

Schůzka trvá většinou cca 30minut vždy v pohodlí vašeho domova.

Pokud se potkáváme na živo, většinou kombinuji instruktáž k zavinování s poporodní masáží a bylinnou péčí, abyste si mohla dopřát to nejlepší pro své tělo po porodu hned od prvních dnů.


REZERVAČNÍ FORMULÁŘ

Uveďte prosím váš očekávaný termín porodu, abychom se mohly potkat co nejblíže TP.
První schůzku doporučuji 3-5 po porodu, ideálně do 14 dnů po porodu, aby byla zaručena maximální efektivita.