SEDACÍ KOUPEL

Jednoduché, účinné, ověřené tradicí i medicínou a obrovsky voňavé a relaxační.
To ve stručnosti vystihuje bylinné sedací koupele. Ten pojem zná asi každý, ale málokdo sedací koupele osobně vyzkoušel. Možná jako dítě, ale v dospělosti?

Dám vám hned několik dobrých důvodů proč si dopřát sedací koupele.

 1. Jednoduchost - nepotřebujete žádné speciální vybavení, stačí lavor, nebo dokonce větší mísa. Můžete si sednout i do vany, kde dopustíte vodu tak, aby byly požadované partie ponořeny.
  Také si můžete v lékárně zakoupit za zhruba 300Kč speciální lavor, který vložíte přímo do toaletní mísy a můžete si pohodlně dopřávat vaší chvilku zdraví a relaxu. Není potřeba nic vyrábět ani kupovat za drahé peníze.
 2. Účinnost - pravidelná sedací koupel má obrovské účinky na zdraví i duši. Bylinné páry a teplý bylinný nálev, který prostupuje do otevřených pórů při přesném cílení na okolí intimních partií.
  Přímé působení silného bylinného výluhu má dokonalé léčebné schopnosti. Bylinné páry podpoří uzdravující proces a jejich omamná vůně přispívá k lepší relaxaci.
 3. Relaxace - jen si to představte - sedíte v nádherně voňavé bylinkové lázni, vůně se line celým domem a vaše tělo se otevírá léčivým účinkům Přírody.
 4. Tradiční léčba prověřená staletími, jejíž výhody nebyly zapomenuty ani dnes. Je doporučována všude na světě také oficiální medicínou jako rovnocenná součást léčby ženských nemocí, potíží v oblasti rekta, urogenitálního traktu a střev.

Sedací koupele dokáží pomoci například s:

 • Nepravidelným cyklem
 • Výtoky
 • Léčením jizev v dané oblasti
 • Regulací kvality menstruace - krev, délka trvání atd.
 • Špinění mimo menstruaci
 • Podpora plodnosti
 • Poporodní hojení
 • Zmírnění otoku po porodu
 • Zmírnění nežádoucích projevů při menopauze
 • Podpůrná terapie při bolestivé menstruaci
 • Léčba hemoroidů
 • Mírnění zánětů a bolesti v oblasti pochvy a konečníku

Jak na to?
Připravíme si bylinnou směs o váze zhruba 30gr, kterou vložíme do vroucí vody se lžičkou mořské nebo himalájské soli. Přiklopíme a vaříme cca 5 minut. Pod pokličkou necháme zchladnout na teplotu příjemnou pro ponoření našich intimních partií ;) Ke konci můžeme odklopit a nechat ochladnout přímo v nádobě, kde si budeme sedací koupel dopřávat. Sedací koupel aplikujeme na cca 20minut.
Přikryjeme se ideálně ze všech stran, aby teplo a páry neunikaly a my se udržely v teple. Na nohy si nasadíme tlusté ponožky :)
A užíváme si chvilky pro sebe ;) Je ideální sedací koupel aplikovat večer před spaním, když máte možnost si po koupeli dopřát klid a třeba se zachumlat do peřiny s oblíbenou knihou nebo usnout.
Prohřátím a působením bylin můžete čekat, že se dostaví prokrvení pánevní oblasti a budete více vzrušená. Naplánujte si koupel na klidný večer s partnerem ;)Pro řešení konkrétních obtíží je dobré koupel aplikovat cca 3x týdně.
Pro využití všech benefitů pro poporodní obnovu, je vhodné dopřávat si sedací koupel každý den po dobu jednoho týdne a následně 2-3x týdně po celé šestinedělí, nebo tak dlouho, jak to budete potřebovat.

Vyzkoušejte osvědčenou tradiční metodu péče nejen o ženské zdraví dostupnou opravdu všem.

Objednávejte zde.