VYKUŘOVACÍ SMĚSI

Prastarý způsob aromaterapie, který zažívá renesanci vám může pomoci také v poporodním období díky své široké škále působení od zdravotních benefitů až po duchovní podporu.


10gr / 150,-

Připravím pro vás směs na míru, ale také mohu nabídnou univerzální obnovující směsi pro ženy a to:

Pohlazení těla i duše - směs pro navození klidu, ukotvení se v nové mateřské roli, poděkování svému tělu. Univerzální ženská směs.

Očištění - pokud potřebujete očistit své tělo i ducha od negativních zážitků spojených s těhtenstvím, porodem či šestinedělím. Silně harmonizující, očistná a revitalizující směs pro zpracování jizev na těle i duši.

Porodní - harmonizující směs pro uvolnění těla i mysli při porodu. Usnadnění zvládání silných emocí i fyzické námahy spojené s porodem. Otevření se novému Životu.

Mateřská láska - konejšivá směs podporující sepjetí s mateřskou linií Předků, nalezení vlastního Já v Mateřství a podporu Ženství.

Energizující - spalujte vždy, když potřebujete posílit, cítite se vyčerpaně, či pociťujete nedostatek vnitřního tepla.

Meditační - průvodce na Cestě do hlubin své duše, kde můžete nalézt to, co hledáte. Cesta k poděkování na nejniternější úrovni a možnost ke zpracování zážitků spojených s mateřstvím


Veškeré účinky jsou uvedeny podle poznatků lidové medicíny Předků, nejsou ověřené vědecky a mají pouze informativní charakter.
Nenahrazují léčbu.
V případě pochybností konzultujte se svým lékařem či lékárníkem.